0380 514 74 74
WhatsApp: 0507 941 57 73
Bizi Takip Edin:

Kurumsal

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Sedir Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. olarak sigortacılığa yeni anlamlar, yeni değerler kazandırmak amacıyla 2009 yılında yola çıktık.

Gelişen dünya, gelişen teknoloji, bunlara paralel olarak herşey risk olarak karşımıza çıkmakta buna karşın sigorta denilince akla sadece kasko sigortası veya trafik sigortası gelmemelidir. İşyerimiz, evimiz, hayatımız, sağlığımız kısacası herşey risk unsurudur. Arkamızda sektöründe tam 8 yıldır birinci olan Anadolu Sigorta'nın gücüyle maksimum hizmet sigortacılığını benimsedik ve sigortalılarımıza "kaybetmek yok!" diyoruz.

Düzce il genelinde 3 ofisimizle siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Ayrıca firmamız Allianz Sigorta, HDI Sigorta ve Neova Sigorta acenteleğini de bünyesine katarak büyümeye devam etmektedir. Ödemelerinizi peşin veya anlaşmalı bankaların kredi kartlarına uygun taksit imkanlarıyla yapabilirsiniz. Anlaşmalı bankalar İş Bankası, Yapı Kredi Bankası, Ak Bank, Garanti Bankası, Finans Bank ve HSBC. Sedir Sigorta Aracılık Hizmetleri olarak sizi hasardan bir gün öncesine döndürebilmenin gayreti içinde olacagiz. Bizden teklif almadan asla karar vermeyin....